Duševní Kosmetika

Zajímá Vás to? Pak je fajn si říci více.

Negativní emoce – zanechávají v nás stopy nesoucí zdravotní riziko, prostě mi dobře není, v lepším případě si lžu, že se mám dobře. Nemám. Růžové brýle – to není pozitivní emoce, to je popírání skutečnosti. Pozitivní emoce nejsou popírání těch negativních. Je správné vnímat i ty méně příjemné, dobré.

Čím pozitivní emoce prospívá?
– síla, kvalita, dobré vztahy, přirozený spánek, život, krása

Rozšiřují vědomí, usnadňují komunikaci, prospívají tělesnému i duševnímu zdraví, vztahům, uvolňují stres, zklidňují. Fungují v oblast fyzické krásy, při práci s nadváhou, s alergiemi, stresem, léčí a uzdravují, mají na zdraví zásadní vliv. Lidé si v dnešní době přejí vypadat nádherně, atraktivně, trendy, investují nemalé peníze do oblečení, modních doplňků, do péče o vlasy, plet‘, nehty, často si přejí tomu všemu pomoci fyzikáními, biologickými a dokonce i chemickými prostředky, v moderní době často i lékařskými zákroky. Ano, toto vše má své učinky, ale i vedlejší.
Vše je něčím vykupováno. Tím vedlejším se nikdo moc nezabývá, nechce to řešit, každému jde o ten okamžitý účinek, co bude pak neřeší, dokonce doufá, že nic vedlejšího nenastane. Takto postupují ti, kteří se nesetkali s naší přirozenou metodou a tou je duševní kosmetika. Duševní kosmetika je práce s tělem pomocí přirozených vnitřních duševních procesů.
Tělo je totiž to nejskvělejší, co máme a udělá pro nás vše, co si přejeme, umí si poradit se vším, je třeba to tělu ale dovolit a umožnit. Jsou to totiž sami lidé, kteří často brání svému tělu ukazovat svoji krásu. To, jak dovolit rozsvítit, rozzářit, rozproudit nekonečný proud přirozené krásy, učí a pomáhá duševní kosmetika. Už jedna návštěva u našeho terapeuta přináší pozitivní výsledky. Celá procedura probíhá v našem příjemném prostředí, dle domluvy i u klienta. Konkrétní procedura a program se nastavuje dle domluvy a přání klienta. Duševní kosmetika probíhá na základě vzájemné komunikace a spočívá v nalézání duševní pohody, klidu, radosti, vyrovnanosti, duševní síly, následně v celkové harmonizaci duševní pohody a fyzického těla.
Výsledkem této práce je člověk plný energie a přirozené krásy člověk s pocitem vnitřního klidu a životní radosti. Přes všechno úsilí lidé často nevědí, že mohou být nádherní i bez velkých lékařských zákroků, lidé totiž zapomínají na sebe, že jsou to oni sami, kdo si může pomoci.
Vše to, co pomáhá rozsvítit naši krásu, máme všichni v sobě přirozeně, ale je třeba to nalézt. Je třeba si dovolit být krásný, být takoví, jací jsme nejkrásnější. Veškerá naše přirozená krása je obrazem naší duše. Většina lidí dnes žije v rychlém světě a nechala si namluvit, že v podstatě na vše včetně krásy je nejrychlejší a nejúčinnější pilulka, mastička, skalpel, prostě že to chce nějaký zásah mimo nás, hlavně jednoduché řešení.
Lidé tomu věří víc, než sami sobě a tu největší sílu a přirozenost nevidí a nevnímají. Je to však sám člověk a jeho duše, kdo má tu největší sílu si poradit, se vším. Je to lidská přirozenost. Přirozený člověk žije přirozeně. V souladu s přírodou je vyrovnaný a přirozený, takový člověk je nádherný. Bez pilulek, plastu, chemie i skalpelů. Je nádherný. Má osobní zkušenost je, že všichni, kdo si dopřávají duševní kosmetiku, se rozzářili, přátelé je nepoznávají, ptají se, co se to stalo, že vypadají tak dobře. Ano, duševní kosmetika funguje, protože vychází z přírody, jejíž je člověk součástí. Příroda je nádherná, zničená je pouze, když ji člověk plundruje.
Člověk je také přirozeně nádherný do doby, kdy si sám vědomě i nevědomě začne škodit. Proto jsme sestavili program péče o vnitřní pohodu člověka, duševní kosmetiku. Duševní kosmetika vede k otevření a proudu přirozené krásy a zdraví. Návštěva i párkrát za měsíc Vám dopřeje zapnout a rozzářit Vaší přirozenou krásu, ve které se budete cítit nádherně, zdravě, lehce, přirozeně příjemně. Nejdůležitější člověk pro Tebe jsi Ty, život máme jenom jeden a ten Tvůj život za to stojí. Ty za to stojíš.

Uvelebíme tě do života.

Nový přístup v péči o tělo i duši.

Každodenní shon, svět okolo nás, práce, vztah, rodina atd. přináší v dnešním uspěchaném světe s popletenými hodnotami řadu emotivních situací a následně i často mnoho negativních emocí. Většina lidí tyto negativní emoce v sobě střádá, vytěsňuje, snaží se je odhodit na zem a zamést pod postel. Prostor pod postelí má svoji kapacitu stejně jako odpadkový koš. Je třeba ho vynést. Uklidit.
Sami to však nezvládneme, to bychom to udělali již dávno. Často si namlouváme, tedy si lžeme, „to zvládnu sám“, nějak. Tuto dovednost je třeba se naučit, poznat. „Úklid“ za pomoci zkušeného terapeuta – učitele nám pomáhá v sobě věci urovnat a dát jim to správné místo. Přináší to pozitivní změny ve vnímání sebe sama a i samotného okolí. Prostě v sobě jednou za čas uklidíme, stejně tak jak se to děje u většiny lidí doma. I Vaše tělo a duše potřebuje jednou za čas uklidit, přináší to pozitivní emoce, které prospívají zdraví, přinášejí uvolnění, pohodu, radost a harmonii.

Představují zdravé – I am happy

blog

Zajímavé články