Handicap

Každému, když se narodil, bylo dáno do vínku to, co si v životě nese a žije.

Ne všem bylo dáno využívat všechny lidské možnosti. Někomu některé možnosti většiny lidí chybí nebo o něco z nějakého důvodu přišel. Lidé s handicapem tvoří skupinu, jež má limit, který životním limitem být nemusí. Všichni mají stejné právo žít život důstojně, plnohodnotně jako ostatní. Jsme jedna lidská tlupa.
Stejná tlupa, které se týkají všechny věci lidské, mají všichni právo hledat cesty pro svůj osobní a duševní rozvoj, protože všichni lidé mají co řešit v osobní, rodinné či pracovní úrovni. Všichni lidé si společně přejí šťastný život, cítit smysl svého života a postupně ho naplňovat.
excited male winner in competition swimming pool
Cesta k tomu vede přes poznání sebe sama, kdo jsem, proč žiji, co žiji, proč se zrovna mě děje to, co se děje, potkání se s příčinami zdrojů mého nastavení.
To vše člověku umožňuje život změnit tak, aby to byl on, kdo se cítí šťastný a žil život podle sebe. V rámci individuálních i skupinových sezení nabízíme cestu pro osobní rozvoj ve všech oblastech života.
Ve vztazích, rodině, práci, zdraví, v pocitu naplnění, jednoduše všude tam, kde byste rádi něco vyladili.
Pro dlouhodobou terapii doporučujeme zpracování osobního auditu, který Vám umožní pohled na to, kdo vlastně jste, co tvoří Vaše vzorce a jaké esence jsou Vašim základem. Vyhodnocení přítomných kvalit a jejich množství vám pomůže najít cestu k sobě samotnému, ke svým zdrojům a dále s nimi pracovat.
Pomůžeme Vám nalézt pro Vás ty správné dispozice pro vše,co si přejete dělat a jak žít. Když budete chtít pokračovat v práci na sobě, spojíme Vás s kvalitami – esencemi, které jsou méně přítomné, pomůžeme je aktivovat a zapojit do Vašeho života. Do života s radostí, lehkostí, zdravou energií, pro cokoli co tvoříte a jak žijete. Narodili jste se s kvalitními, pestrými a hodnotnými zdroji, které patří jen Vám. Můžeme je spolu uvidět a zapnout.
blog

Zajímavé články