Nemoc není Nemoc

Všichni jsme součástí přírody.

Příroda je nějvětší síla na světě. My máme tu sílu k dispozici. Lidské tělo je unikátní a nádherné. Má skvělou vlastnost, stejně jako umí do sebe něco pustit, stejně tak to umí rozpustit.
Nemoc není nemoc, je komunikací našeho těla s námi. Naše tělo neumí mluvit, promlouvá k nám formou bolesti či nemocí. Přeje si, abychom něco ve svém životě změnili a porozuměli tomu, co nám říká. Když rozumíš, co ti tělo říká, zjistíš, že člověk se může vyléčit sám.
therapist-congratulating-woman-on-progress-PBEC6G5-scaled.jpg
Přejete si porozumět Vašemu tělu? Jde to. Můžete se vyléčit. Sami. Nemoc nelze porazit. Je to Vaše součást, která Vám s láskou něco říká. Když s ní bojuješ, vnímá, že jí nerozumíš a sílí. Tělo si pro tebe moc přeje, abys mu porozuměl. Když vytrvale bojuješ, slábne, bere si čas na to, jak to říci příště. Zobrazí se jinde, jinak, silněji. Když rozumíš, co ti nemoc říká, když jsi ji pochopil, tělo se uklidní, uzdraví, nemoc odchází. Jen si to dovolit.
Nejhorší je umřít nasraný.
Nabízíme naučit Vás porozumět Vašemu tělu. Vnímat to, čemu rozuměli naši předci před tisíci lety. Nepřirozenost a rychlost dnešní doby způsobila, že naše vnímání zakrnělo. Život máme jenom jeden a ten náš stojí za to. Stojí za to rozumět našemu životu i tělu.
Buďte zdraví a šťastní. Kdo je šťastný, má vše i zdraví. Nemoc není nemoc.
blog

Zajímavé články