Osobní Audit

Kdo jsem byl, kdo jsem a co chci? Hledání vlastní identity.

Každý se narodil do nějaké rodiny a její nastavení určuje často také kvalitu našeho života. Opakujeme životy našich předků, život za životem.
Skvělé je, že existuje-li něco, co nám v našem chování nevyhovuje, můžeme to změnit a opakování zastavit. Můžeme žít podle sebe. No, to je supééér.
Člověk je složen z mnoha „částí“, můžeme jim říkat esence. Každá z nich je více či méně přítomná, což ovlivňuje naše reakce, pocity, touhy a potřeby. Tyto esence určují a ovlivňují naše chování. Tvoří vzorce, které jsme z větší části dostali a přebrali, částečně si je tvoříme sami. To, jak vzorce v konkrétní situaci fungují, jde pak tak trochu nevědomě mimo nás, prostě reagujeme. Okolí naše reakce vnímá a často má tendenci nás podle nich posuzovat. My, aniž bychom si uvědomovali proč a jak v konkrétní situaci reagujeme, máme pocit, že právě naše chování je správné a náš názor je ten správný.
interested-young-woman-listening-carefully-to-psyc-4LTTAE3-scaled.jpg
Hádáte se?
Vadí Vám něco nebo někdo ?
Selžete ve chvíli, kdy si přejete podat nejlepší výkon ?
Jste mrzutí?
Jste často nemocní?
Bolí vás něco?
Máte „depku“?
Bolí vás často hlava?
Jste bez nálady?
Máte zdánlivě vše, přesto cítíte prázdnotu?
Osobní audit Vám umožní pohled na to, kdo vlastně jste, co tvoří Vaše vzorce a jaké esence jsou Vaším základem. Vyhodnocení přítomných kvalit a jejich množství Vám pomůže najít cestu k sobě samotnému, ke svým zdrojům a dále s nimi pracovat.
Pomůžeme Vám nalézt pro Vás ty správné dispozice pro vše, co si přejete dělat a jak žít. Když budete chtít pokračovat v práci na sobě, spojíme Vás s kvalitami, které jsou schované, pomůžeme je aktivovat a zapojit do Vašeho života. Do života s radostí, lehkostí, zdravou energií pro cokoli, co tvoříte a jak žijete. Narodili jste se s kvalitními, pestrými a hodnotnými zdroji, které patří jen Vám. Můžeme je spolu uvidět a zapnout.
blog

Zajímavé články