Konstelace - práce i rodina, duše, trauma

Konstelace, pravidelné konstelační dny a víkendy, individuální konstelace

Obsah i způsob jakým žijeme náš život ovlivňuje nastavení, které si neseme z rodiny. Rodiče, prarodiče, kořeny sahají často velmi hluboko. Aniž bychom si toho byli plně vědomi, způsob našeho chování ve všech fázích života reflektuje vzorce, které nám předala naše rodina a to se vším všudy. Tedy se vším dobrým i špatným.
Život je nádherný tím, že nám v každé fázi života dává příležitost poznat, jak můžeme v našem životě něco změnit a žít tak způsobem, ve kterém se cítíme dobře. Ne vždy umíme tento moment rozpoznat, přestože je, hlavně zpočátku života, stejně velký jako cedule u cesty. Tyto cedule nám ukazují ten nejpříjemnější směr pro nás. My je ovšem namísto poděkování za naznačení směru, takzvaně převálcujeme.
S přibývajícím věkem se cedule zvětšují. Jako by se nám zhoršoval zrak a tak se nám začnou ukazovat výrazněji, nejčastěji ve formě změny našeho zdraví.
Je těžké tyto cedule uvidět a rozpoznat, správně je vyhodnotit a uvědomit si, že jsou to ty cedule, které tady jsou s láskou pro nás. Někdo je začne rozeznávat brzy, někdo později, někdo nikdy a válcuje je po celý život.
Já říkám, i kdyby někomu zbýval jediný den života, stojí za to poznat, kudy jít, poznat to, co mi cedule celý život říkaly. Stojí za to poznat sám sebe, poznat to, co mě celý život ovlivňuje a poprvé v životě poznat, co znamená žít podle sebe tak, jak já si přeji – jednoduše co znamená být sám sebou. Vzít si život do svých rukou a dokázat říci: „A DOST!“. Se vší pokorou, můj život za to stojí a přeji si žít takto…
ANO, takto to jde. Stačí k tomu malý krůček, který však může udělat člověk jen sám za sebe. „Nemohu a ani nelze to sousto nikomu do krku cpát.“
To je na životě to krásné. Život je velmi jednoduchý a má vše nejlepší pro každého, kdo je ochoten a schopen život vidět a vnímat.
Život se žije TEĎ. Život se nežije tím co bylo nebo tím, co teprve bude.
Nabízíme možnost podívat na to, kdo skutečně jste, protože takoví jste Vy nejlepší. Většinou jsou to ostatní, kdo Vám předhazuje Vaše údajné nedokonalosti. Činí tak, protože se sami na sebe bojí podívat a když Vás ve Vaší kvalitě „poníží“, můžou se alespoň na chvíli cítit lepšími, vyššími.
Je to lež, jejich lež. Lžou sami sobě.
Vy však můžete vzít vlastní život do svých rukou, být sami sebou a poznat vše, co pro náš život připravil. Není v něm nic jiného než to, co my sami si přejeme. Pouze ten, kdo věří, že život je tady pro něj, tento rozměr pozná. Čištění rodinného systému, rodinné konstelace Vám umožní, poznat, kdo jste. Ne pouze uvěřit nebo uvidět, ale pomůžou Vám své nastavení pochopit a s láskou přijmout. Nechat tak minulosti všechny Vaše bolesti a nalézt ty správné́ cesty, které tady jsou pro Vás a vedou k Vašemu spokojenému a šťastnému životu, ve kterém je pro Vás vše, co si Vy sami s pokorou přejete.
blog

Zajímavé články